Www - strony internetowe

Www - world wide web

Strony www - World Wide Web jest największym na świecie elektronicznym zbiorem informacji. Składa się z milionów połączonych ze sobą dokumentów, które znajdują się na komputerach rozrzuconych po całym świecie. Ogólnoświatowa sieć World Wide Web jest stosunkowo nowa, ale wciąż rośnie i stała się już największą częścią Internetu. W skrócie www oznacza usługę internetową, dzieki której możemy przeglądać strony internetowe.

Więcej

Hosting i domena

Hosting i domena

Hosting to usługa polegającą na udostępnianiu serwerów firmom i osobom prywatnym. Osoba, która zamawia taki serwer może na nim tworzyć konta poczty e-mail oraz umieszczać na nim jedną lub kilka stron internetowych. Taki serwer ma przyznaną swoją nazwę internetową (domenę). Reasumując - hosting to "goszczenie", rozumiane w tym wypadku jako udostępnienie miejsca na daną usługę (np. stron internetową) na serwerze - "hoście".

Więcej

CMS-y - edycja strony

Systemy zarządzania treścią

Dlaczego warto wybrać CMS!? CMS (np Joomla, WordPress, czy Mambo) - czyli system zarządzania treścią jest gotową i w pełni funkcjonalną witryną, pozwalającą samodzielnie zarządzać każdym elementem serwisu w łatwy i wygodny sposób, a ponadto nic nie kosztuje i jest na wskroś nowoczesny i stale rozwijany. Po trudniejszych początkach (instalacji i konfiguracji) możesz sam zmieniać teksty na stronie internetowej!

Więcej

CMS Joomla

CMS Joomla

Joomla - specjalny program (grupa programów), który należy skopiować na serwer, w celu utworzenia strony internetowej. Jest to jeden z bardziej popularnych systemów CMS. Przy pomocy programu Joomla można utworzyć własną stronę internetową, którą każdy przeciętny użytkownik Internetu może później samodzielnie edytować w prosty sposób, jak w programie Microsoft Word. Joomla to tzw. system zarządzania treścią na stronie internetowej.

Więcej

CMS WordPress

CMS Wordpress - blogi

Jednym z popularnym systemów CMS do edycji strony internetowej jest WordPress. Jest to system zarządzania stroną, umożliwiający użytkownikowi zmianę tekstów i zdjęć na stronie w bardzo prosty sposób. Napisany jest w języku PHP i wykorzystuje bazy danych SQL. Zalecany jest głównie do blogów i stron, które są bardzo często uaktualniane. Co najważniejsze system ten, podobnie jak CMS Joomla, jest całkowicie darmowy.

Więcej

Pozycjonowanie stron

Tanie pozycjonowanie

Pozycjonowanie strony www to różnorakie działania mające na celu wyświetlenie naszej strony na wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google na najczęściej wpisywane słowa kluczowe, dobrane w prawidłowy sposób. Bez pozycjonowania Twoja strona może nie pojawić się w żadnej wyszukiwarce, a zatem nie pomoże Ci w pozyskaniu klientów dla Twojej firmy. Co zatem kryje się pod tajemniczym słowem "pozycjonowanie stron"?

Więcej

Kontakt - tanie stronki!

Sławek Janikowski - 

tanie strony www


Tanie strony internetowe

Tworzenie stron tanio

Cennik - tanie strony internetowe

Wykonanie prostej wizytówki internetowej z modułem zawierającym kontakt - od 149

Tworzenie strony www z kilkoma podstronami, modułami, banerem, systemem CMS - od 249

Pomoc przy edycji, zmianie stron internetowych - indywidualnie   -->> więcej (cennik)

Tanie tworzenie stron - obszar

Kraków    Warszawa    Wrocław    Katowice     Poznań    Łódź    Rzeszów    Bydgoszcz   Toruń   Szczecin   Lublin   Gdańsk   Białystok   Gdynia   Częstochowa   Radom   Sosnowiec   Kielce   Gliwice   Zabrze   Olsztyn   Bytom  NS
 

Ceny i przykładowe strony www

Licznik odwiedzin strony www

tanie strony internetowe wwwtanie strony internetowe wwwtanie strony internetowe wwwtanie strony internetowe wwwtanie strony internetowe wwwtanie strony internetowe www
mod_vvisit_counterDziś31
mod_vvisit_counterWczoraj50