Dlaczego warto wybrać CMS!? CMS (np Joomla, WordPress, czy Mambo) - czyli system zarządzania treścią jest gotową i w pełni funkcjonalną witryną, pozwalającą samodzielnie zarządzać każdym elementem serwisu w łatwy i wygodny sposób, a ponadto nic nie kosztuje i jest na wskroś nowoczesny i stale rozwijany. Po trudniejszych początkach (instalacji i konfiguracji) możesz sam zmieniać teksty na stronie internetowej!

Każdym aspektem witryny możesz zarządzać samodzielnie z zespołem swoich przyjaciół czy pracowników. Nikomu - ani autorom, ani redaktorom, ani administratorom nie jest potrzebne informatyczne wykształcenie, ani znajomość języków programowania stworzonych przez informatyków dla informatyków. Samodzielnie:

  • dokonasz wszelkich ustawień i zmian w konfiguracji witryny, odpowiadając Tak - Nie, Pokaż - Ukryj;
  • ustalisz dowolną strukturę witryny, w każdym momencie możesz ją zmienić;
  • wprowadzisz teksty artykułów i informacji, obrazy, dźwięki i inne media;
  • zmienisz domyślny szablon graficzny na własny, np. zgodny z wizerunkiem graficznym firmy;
  • zainstalujesz potrzebne rozszerzenia - komponenty, moduły, boty, czy alternatywne szablony.

Kluczową zaletą CMS-ów jest obsługa za pomocą przeglądarki internetowej.

W dowolnym miejscu na Ziemi, z dowolnego komputera przyłączonego do Sieci wykonasz w CMS-ie każdą operacje na stronie internetowej - dodasz materiały, zredagujesz teksty, wczytasz obrazy, wykonasz dowolne zadanie administracyjne. Pliki dokumentów i obrazów także są wysyłane za pomocą przeglądarki. Nie trzeba korzystać z klientów FTP.

Obsługa CMS-ów polega na dodawaniu i redagowaniu tekstów, wczytywaniu ilustracji oraz zarządzaniu wszelkimi innymi rodzajami danych, jakie gromadzi Twoja firma, instytucja czy organizacja. Charakteryzują ją trzy słowa prosto, łatwo i szybko.

Wybierz już teraz szybkie i tanie strony www, aby samodzielnie zmieniać i ulepszać swoją stronę bez potrzeby opłacania, czy zatrudniania informatyka.

Tanie tworzenie stron internetowych na obszarze całej Polski

Kraków    Warszawa    Wrocław    Katowice     Poznań    Łódź    Rzeszów    Bydgoszcz   Toruń   Szczecin   Lublin  
Gdańsk   Białystok   Gdynia   Częstochowa   Radom   Sosnowiec   Kielce   Gliwice   Zabrze   Olsztyn   Bytom  NS