Optymalizacja strony to szereg zabiegów mających na celu uzyskanie jak najlepszej pozycji w wyszukiwarce Google. Należy w tym celu dodać albo zmienić kilka ważnych elementów strony, żeby trafiła ona do wyszukiwarki na wyższe miejsce niż strona konkurencji. Celem optymalizacji może być również zwiększenie szybkości ładowania strony, czy poprawienie stosunku kliknięć w link do strony w wyszukiwarce do wszystkich wyświetleń strony w Google.

FAQ to skrótowa nazwa pochodząca z języka angielskiego określająca zbiór najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi na nie (z ang. Frequently Asked Questions). Celem stworzenia takiego zbioru jest pomoc użytkownikom w szybkim odnalezieniu odpowiedzi na nurtujące pytania. Mamy nadzieję, że niedawno powstały zbiór pytań i odpowiedzi faq - częste pytania o tanie stronki ułatwi Państwu znalezienie odpowiedzi na każde pytanie.

Pozycjonowanie strony www to różnorakie działania mające na celu wyświetlenie naszej strony na wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google na najczęściej wpisywane słowa kluczowe, dobrane w prawidłowy sposób. Bez pozycjonowania Twoja strona może nie pojawić się w żadnej wyszukiwarce, a zatem nie pomoże Ci w pozyskaniu klientów dla Twojej firmy. Co zatem kryje się pod tajemniczym słowem "pozycjonowanie stron"?

Jednym z popularnym systemów CMS do edycji strony internetowej jest WordPress. Jest to system zarządzania stroną, umożliwiający użytkownikowi zmianę tekstów i zdjęć na stronie w bardzo prosty sposób. Napisany jest w języku PHP i wykorzystuje bazy danych SQL. Zalecany jest głównie do blogów i stron, które są bardzo często uaktualniane. Co najważniejsze system ten, podobnie jak CMS Joomla, jest całkowicie darmowy.

Hosting to usługa polegającą na udostępnianiu serwerów firmom i osobom prywatnym. Osoba, która zamawia taki serwer może na nim tworzyć konta poczty e-mail oraz umieszczać na nim jedną lub kilka stron internetowych. Taki serwer ma przyznaną swoją nazwę internetową (domenę). Reasumując - hosting to "goszczenie", rozumiane w tym wypadku jako udostępnienie miejsca na daną usługę (np. stron internetową) na serwerze - "hoście".

Joomla - specjalny program (grupa programów), który należy skopiować na serwer, w celu utworzenia strony internetowej. Jest to jeden z bardziej popularnych systemów CMS. Przy pomocy programu Joomla można utworzyć własną stronę internetową, którą każdy przeciętny użytkownik Internetu może później samodzielnie edytować w prosty sposób, jak w programie Microsoft Word. Joomla to tzw. system zarządzania treścią na stronie internetowej.

Strony www - World Wide Web jest największym na świecie elektronicznym zbiorem informacji. Składa się z milionów połączonych ze sobą dokumentów, które znajdują się na komputerach rozrzuconych po całym świecie. Ogólnoświatowa sieć World Wide Web jest stosunkowo nowa, ale wciąż rośnie i stała się już największą częścią Internetu. W skrócie www oznacza usługę internetową, dzięki której możemy przeglądać strony internetowe.

Dlaczego warto wybrać CMS!? CMS (np Joomla, WordPress, czy Mambo) - czyli system zarządzania treścią jest gotową i w pełni funkcjonalną witryną, pozwalającą samodzielnie zarządzać każdym elementem serwisu w łatwy i wygodny sposób, a ponadto nic nie kosztuje i jest na wskroś nowoczesny i stale rozwijany. Po trudniejszych początkach (instalacji i konfiguracji) możesz sam zmieniać teksty na stronie internetowej!

Tanie tworzenie stron internetowych na obszarze całej Polski

Kraków    Warszawa    Wrocław    Katowice     Poznań    Łódź    Rzeszów    Bydgoszcz   Toruń   Szczecin   Lublin  
Gdańsk   Białystok   Gdynia   Częstochowa   Radom   Sosnowiec   Kielce   Gliwice   Zabrze   Olsztyn   Bytom  NS