Jednym z popularnym systemów CMS do edycji strony internetowej jest WordPress. Jest to system zarządzania stroną, umożliwiający użytkownikowi zmianę tekstów i zdjęć na stronie w bardzo prosty sposób. Napisany jest w języku PHP i wykorzystuje bazy danych SQL. Zalecany jest głównie do blogów i stron, które są bardzo często uaktualniane. Co najważniejsze system ten, podobnie jak CMS Joomla, jest całkowicie darmowy.

Pierwsza oficjalna wersja systemu WordPress została opublikowana 27 maja 2003 roku. Współzałożycielami tego projektu byli: Matt i Mike Little. Nazwa "Wordpress" została podpowiedziana autorom przez Christine Selleck, a kolejne wersje noszą nazwiska wybitnych muzyków jazzowych.

Jeśli planujesz otworzyć blog, szukasz dobrego oprogramowania na lata, dzięki któremu intuicyjne obsłużysz stronę, nie musisz wydawać sporej sumki na system do prostej samodzielnej edycji swojej taniej strony internetowej w Wordpress.

Informatyk wykona dla Ciebie instalację CMS Wordpress, dopasuje go do Twoich potrzeb, a Ty będziesz mógł w krótkim czasie cieszyć się Swoim blogiem.

Zapraszamy do skorzystania z oferty: tanie strony internetowe WordPress.

Napisz lub zadzwoń, żeby wycenić wykonanie strony internetowej z systemem WordPress do samodzielnego zarządzania stroną.

Tanie tworzenie stron internetowych na obszarze całej Polski

Kraków    Warszawa    Wrocław    Katowice     Poznań    Łódź    Rzeszów    Bydgoszcz   Toruń   Szczecin   Lublin  
Gdańsk   Białystok   Gdynia   Częstochowa   Radom   Sosnowiec   Kielce   Gliwice   Zabrze   Olsztyn   Bytom  NS